OSP Wiązowna - jednostka typu S-4

ul. Kościelna 41

05-462 Wiązowna

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Malcanów - Jednostka typu S-5

ul. Mazowiecka 22

05-462 Malcanów

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Glinianka - Jednostka typu S-3

ul. Napoleońska 48

05-408 Glinianka

Zarząd, Sztandar, Remiza,            Historia

Czytanie książki "Jak Wojtek został strażakiem"

Dnia 2 kwietnia 2017 roku, w Gminnej Bibliotece w Wiązwonie odbyło się czytanie książki pt. "Jak Wojtek został strażakiem".

Strażacy czytali przybyłym dzieciom znaną książę pt. "Jak Wojtek został strażakiem". Po przeczytaniu tekstu dzieci mogły  zobaczyć różne umundurowania strażaków i zapoznać się z podstawami pierwszej pomocy, które omówił Zastępca Naczelnika - dh Mateusz Tuszowski. Następnie wszyscy wyszli na dwór by zobaczyć samochody i sprzęt jakim dysponuje OSP Wiązowna.

Tekst i zdjęcia: Karol Świstak - OSP Wiązowna

Strona projektu współfinansowana ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013