OSP Wiązowna - jednostka typu S-4

ul. Kościelna 41

05-462 Wiązowna

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Malcanów - Jednostka typu S-5

ul. Mazowiecka 22

05-462 Malcanów

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Glinianka - Jednostka typu S-3

ul. Napoleońska 48

05-408 Glinianka

Zarząd, Sztandar, Remiza,            Historia

III Turniej Szachowy o Puchar św. Floriana w Gliniance

            W dniu 10 marca 2017r w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance odbył się III  Turniej Szachowy o Puchar św. Floriana zorganizowany przez OSP w Gliniance z okazji 100-lecia tej jednostki. Udział wzięło w nim ponad 50-ciu uczniów ze szkół podstawowych z Glinianki, Wiązowny i Malcanowa. Puchary, medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych wręczali wójt gminy Wiązowna Janusz Budny, dyrektor SP w Gliniance Teresa Bąk, dyrektor Gimnazjum w Gliniance Marzena Wróbel , dyrektor szkoły Podstawowej w Malcanowie p. Hanna Sekulska oraz prezes OSP w Gliniance Artur Gniadek i skarbnik Zbigniew Mnich. Wyróżnieni zostali także najmłodszy zawodnik turnieju i najlepsza zawodniczka. Wśród uczestników, którym się nie powiodło w turnieju rozlosowano 3 nagrody rzeczowe i pamiątkowe statuetki. Każdy kto wziął udział w imprezie otrzymał pamiątkowy kubek i gadżety związane ze 100-leciem OSP Glinianka. O to aby zawodnicy byli pełni energii zadbała piekarnia Oskroba z Człekówki , która ufundowała słodki poczęstunek. Po zakończonej ceremonii dekoracji dzieci i dyrekcja SP w Gliniance w podziękowaniu dla druhów strażaków wręczyli na ręce prezesa pamiątkowy album wykonany przez dzieci.

 

fot.A.Gniadek

fot.A.Gniadek

fot.A.Gniadek

fot.I.Gniadek

Strona projektu współfinansowana ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013