III Turniej Szachowy o Puchar św. Floriana w Gliniance

W dniu 10 marca 2017r w Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance odbył się III  Turniej Szachowy o Puchar św. Floriana zorganizowany przez OSP w Gliniance z okazji 100-lecia tej jednostki. Udział wzięło w nim ponad 50-ciu uczniów ze szkół podstawowych z Glinianki, Wiązowny i Malcanowa. Puchary, medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe dla zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych wręczali wójt gminy Wiązowna Janusz Budny, dyrektor SP w Gliniance Teresa Bąk, dyrektor Gimnazjum w Gliniance Marzena Wróbel , dyrektor szkoły Podstawowej w Malcanowie p. Hanna Sekulska oraz prezes OSP w Gliniance Artur Gniadek i skarbnik Zbigniew Mnich. Wyróżnieni zostali także najmłodszy zawodnik turnieju i najlepsza zawodniczka. Wśród uczestników, którym się nie powiodło w turnieju rozlosowano 3 nagrody rzeczowe i pamiątkowe statuetki. Każdy kto wziął udział w imprezie otrzymał pamiątkowy kubek i gadżety związane ze 100-leciem OSP Glinianka. O to aby zawodnicy byli pełni energii zadbała piekarnia Oskroba z Człekówki , która ufundowała słodki poczęstunek. Po zakończonej ceremonii dekoracji dzieci i dyrekcja SP w Gliniance w podziękowaniu dla druhów strażaków wręczyli na ręce prezesa pamiątkowy album wykonany przez dzieci.

fot.A.Gniadek

fot.I.Gniadek