OSP Wiązowna - jednostka typu S-4

ul. Kościelna 41

05-462 Wiązowna

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Malcanów - Jednostka typu S-5

ul. Mazowiecka 22

05-462 Malcanów

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Glinianka - Jednostka typu S-3

ul. Napoleońska 48

05-408 Glinianka

Zarząd, Sztandar, Remiza,            Historia

Noc Muzeów 2015

W sobotę wieczorem 16 maja 2015 r. OSP Glinianka i OSP  Malcanów po raz kolejny brały udział w Nocy Muzeów. W ramach współpracy z Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim ( Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie) pomagalismy w inscenizacji Bitwy ze Szwedem o Pałac Bielińskich.

 

 

 

 

 

      

 

       

     

       

Strona projektu współfinansowana ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013