Nowe władze OSP Wiązowna - Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze za rok 2015

Dnia 23.01.2015 roku, o godzinie 18 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w OSP Wiązowna. Przewodniczącym zebrania został dh Grzegorz Pyzik. Podczas zebrania omówiono działalnośc jednostki w 2015 roku, a także przedstawiono sprawozdanie finansowe za ten rok. Przedstawiono również plany na obecny rok. OSP Wiązowna w 2015 roku była dysponowana do akcji ratowniczo-gaśniczych 127 razy, co dało 9 miejsce w powiecie otwockim pod względem wyjazdów OSP. Na zebraniu został powołany nowy zarząd jednostki. Podczas zebrania obecni byli m.in Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Otwockust. bryg. mgr inż. Tomasz Dąbrowski, a także Prezes Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Otwocku - Jarosław Kozłowski.

Skład nowego zarządu OSP Wiązowna:

1. Prezes - Dariusz Wróblewski
2. Naczelnik - Anna Kuzawa
3. Z-ca Naczelnika - Mateusz Tuszowski
4. Sekretarz - Katarzyna Tuszowska
5. Skarbnik - Andrzej Rak
6. Gospodarz - Michał Kopka
7. Członek Zarządu - Krzysztof Tuszowski
8. Członek Zarządu - Janusz Budny
9. Członek Zarządu - Maciej Szyperski
Skład nowej Komisji Rewizyjnej:
1. Przewodniczący - Witold Sobota