OSP Wiązowna - jednostka typu S-4

ul. Kościelna 41

05-462 Wiązowna

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Malcanów - Jednostka typu S-5

ul. Mazowiecka 22

05-462 Malcanów

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Glinianka - Jednostka typu S-3

ul. Napoleońska 48

05-408 Glinianka

Zarząd, Sztandar, Remiza,            Historia

OSP Wiązowna ma już 100 lat!

W sobotę 10 czerwca 2017 roku odbyła się uroczystość jubileuszu 100lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiązownie. Całość odbyła się na placu przu ulicy Sarniej i Pęclińskiej w Wiązownie.Całe wydarzenie rozpoczęła Msza Święta w intencji strażaków, której przewodniczył nasz miejscowy Proboszcz. Po Mszy odbyło się wręczenie medali oraz odznaczeń. Całej uroczystości towarzyszyła orkiestra dęta OSP Trąbki. Pod koniec części oficjalnej Prezes OSP dh Dariusz Wróblewski przeczytał wszystkim krótką historię OSP Wiązowna. Na koniec tej części otrzymaliśmy dużo prezentów, z których się bardzo cieszymy.

Po części oficjalnej nąstapiła kolejna część wydarzenia. Wystapiły grupy i zespoły takie jak Rajan, Kabaret Smile, Big Cyc, sekcje GOK, KS Zakręt. W trakcie występów wniesiono tort i wszyscy  razem zaspiewaliśmy "200 lat...niech żyją nam..." .

Chcielibyśmy z całego serca serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zoorganizowania tak ważnego dla nas dnia. Dziękujemy za przybycie innym jednostkom, a przedewszytkim Wam drodzy mieszkańcy naszej gminy!

 

Więcej zdjęc pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/0B3Dm_varzSLzZFY2Vzg1dGpSZFE

 

 

Tekst i zdjęcia: Karol Świstak - OSP WiązownaStrona projektu współfinansowana ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013