OSP Wiązowna - jednostka typu S-4

ul. Kościelna 41

05-462 Wiązowna

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Malcanów - Jednostka typu S-5

ul. Mazowiecka 22

05-462 Malcanów

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Glinianka - Jednostka typu S-3

ul. Napoleońska 48

05-408 Glinianka

Zarząd, Sztandar, Remiza,            Historia

Pracowita sobota strażaków z OSP Wiązowna

Sobota 3 czerwca 2017 roku była dośc pracowita. O godzinie 11:09 zostaliśmy zadysponowani do powalonego drzewa w Wiązownie przy ulicy Sadowej.W ten dzień nasi strażacy zabezpieczali również Piknik Rodzinny z okazji  dnia dziecka w centrum Wiązowny. W trakcie imprezy zastęp SLRt został zadysponowany do wypadku drogowego na DK 17 w Majdanie.

 

O godzinie 16:04 zostajemy zadysponowani do kolejnego zdarzenia. Tym razem pożar trawy w miejscowości Żanęcin. W działaniach brał udział nasz Star 266.

Po powrocie do koszar i krótkiej przerwie ponowanie zawyła syrena w naszej OSP. Zostaliśmy zadysponowani do usunięcia gniazda szerszeni w Wiązownie przy ulicy Spokojnej.

Strona projektu współfinansowana ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013