OSP Wiązowna - jednostka typu S-4

ul. Kościelna 41

05-462 Wiązowna

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Malcanów - Jednostka typu S-5

ul. Mazowiecka 22

05-462 Malcanów

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Glinianka - Jednostka typu S-3

ul. Napoleońska 48

05-408 Glinianka

Zarząd, Sztandar, Remiza,            Historia

Wigilia strażacka w OSP Wiązowna

Dnia 20 grudnia 2015 roku, w remizie OSP Wiązowna odbyła się wigilia strażacka. Na  samym początku uczciliśmy minutą ciszy byłego prezesa naszej OSP - ś.p Mariana Izdebskiego, który zmarł kilka dni wcześniej. Następnie wszyscy wspólnie połamaliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do wigilijnej kolacji, śpiewając kolędy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona projektu współfinansowana ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013