OSP Wiązowna - jednostka typu S-4

ul. Kościelna 41

05-462 Wiązowna

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Malcanów - Jednostka typu S-5

ul. Mazowiecka 22

05-462 Malcanów

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Glinianka - Jednostka typu S-3

ul. Napoleońska 48

05-408 Glinianka

Zarząd, Sztandar, Remiza,            Historia

Zabezpieczenie 3 Ekopikniku w Zakręcie

Dnia 22 kwietnia 2017 roku, od godziny 11 dwa zastępy z OSP Wiązowna i jeden zastęp z OSP Malcanów zabezpieczały 3 Ekopiknik w Zakręcie.Strażacy pomagali przy rozkładaniu i składaniu gminnych namiotów, dbali o bezpieczeństwo uczestników imprezy, oraz prezentowali sprzęt jaki znajduje się na wyposażeniu naszych samochodów. Dodatkowo strażacy z OSP Wiązowna wykonali sobie pamiątkowe zdjęcie z takimi gwiazdami jak DEJW czy INESS.

 

Tekst: Karol Świstak - OSP Wiązowna

Strona projektu współfinansowana ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013