Zabezpieczenie Eko-Pikniku w Zakręcie

Dnia 23 kwietnia 2016 roku, jednostki OSP Z terenu gminy Wiązowna (Wiązowna, Glinianka, Malcanów) zabezpieczały II Eko Piknik Rodzinny w Zakręcie. Podczas festynu  zastęp OSP Wiązowna interweniował 2 razy. Pierwszy raz udaliśmy się do sprawdzenia monitoringu pożarowego w Hotelu Brant w Majdanie. Alarm okazał się fałszywy. Za drugim razem udaliśmy się do ogniska w lesie nieopodal pikniku. Podczas imprezy strażacy mieli okazję poznać wielkie gwiazdy muzyki takie jak Akcent, Power Play czy Video. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowych zdjęć i autografów. Zdjęcia: