OSP Wiązowna - jednostka typu S-4

ul. Kościelna 41

05-462 Wiązowna

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Malcanów - Jednostka typu S-5

ul. Mazowiecka 22

05-462 Malcanów

ZarządSztandarRemiza, Historia

OSP Glinianka - Jednostka typu S-3

ul. Napoleońska 48

05-408 Glinianka

Zarząd, Sztandar, Remiza,            Historia

Zabezpieczenie Eko-Pikniku w Zakręcie

Dnia 23 kwietnia 2016 roku, jednostki OSP Z terenu gminy Wiązowna (Wiązowna, Glinianka, Malcanów) zabezpieczały II Eko Piknik Rodzinny w Zakręcie. Podczas festynu  zastęp OSP Wiązowna interweniował 2 razy. Pierwszy raz udaliśmy się do sprawdzenia monitoringu pożarowego w Hotelu Brant w Majdanie. Alarm okazał się fałszywy. Za drugim razem udaliśmy się do ogniska w lesie nieopodal pikniku. Podczas imprezy strażacy mieli okazję poznać wielkie gwiazdy muzyki takie jak Akcent, Power Play czy Video. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowych zdjęć i autografów. Zdjęcia:

 

Strona projektu współfinansowana ze środków Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2007-2013